Aktuális Állásajánlataink

Legyen Ön is a Kálló-fém csapatának a része! Fejlődjünk közösen!

Országos szerelésekhez

Acélszerkezet szerelésben jártas munkatársakat, szakembereket keresünk – hosszútávra.
Feladatok: acélszerkezetű épületek összeszerelése, burkolatok (panel, trapéz, szegők) felhelyezése változó munkaterületeken.

  • Acél szerkezet szerelő - 6 fő
  • Acél szerkezet szerlés vezető - 1 fő

Elvárásaink:

  • minőség iránti elkötelezettség
  • fejlődni vágyás
  • önálló munkavégzés

Amit kínálni tudunk.

Jelentkezés munkaidőben: Batai László (laszlo.batai@kallofem.hu+36309215370) kollégánknál

Nyíregyháza

Acélszerkezet gyártás üzletág

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Derkovits utca 106.

Jelentkezés munkaidőben: Csordás János(janos.csordas@kallofem.hu+36301755688) kollégánknál

  • Festő airless gépekre (acélszerkezet) - 1 fő
  • Szerkezet lakatos - 2 fő
  • Hegesztő - 2 fő

Tekercslemez feldogozás üzletág

Jelentkezés munkaidőben: Besnyi János (janos.besnyi@kallofem.hu+36306648433) kollégánknál

  • Betanított bádogos élhajlító kezelő - 1 fő
  • Betanított csatorna gyártó gép kezelő - 1 fő
  • Karbantartó - 1 fő

Amit a fenti állások kapcsán ígérni tudunk:

  • kemény munka, sokszor túlóra is van
  • a szaktudás, tapasztalat nálunk is megszerezhető, csak jó munkához való hozzáállás kell az Ön részéről
  • jó munkakörülményeket biztosítunk (munkaruha, új öltőzők, céges kisbuszok bejáráshoz)
  • veresenyképes bérezés
  • rendesen, hivatalosan bejelentett állás – szabadság, betegszabadság, nyugdíj stb
  • stabil, több lábon álló céges háttér
  • hosszútávon tervezünk a munkatársainkkal
  • fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl. naperőmű kivitelezés, a legújabb technológiák - automatizált megoldások, cégen belül is lehet előrelépni a ranglétrán)

Ha azonosulni tud a fentiekkel, várjuk jelentkezését a megjelölt munkatársainknál.

Reméljük, hogy nemsokára Önt is a Kálló-fém munkatársai között tudjuk köszönteni!

Több mint 150 partner országosan

Közös jövő, közös siker

Lépjen kapcsolatba

KÁLLÓ-fém csoport

  • hosszútávon tervezünk
  • 1995-ben lett alapítva
  • 100%-ban magyar családi tulajdonban van
  • már a család második generációja is részt vesz az irányításban
  • összesen 13.000 m2 gyártocsarnokban folyik a gyártásunk
  • 30 féle színes acél alapanyagot tartunk készleten
  • 4.000 tonnás állandó raktárkészlettel rendelkezünk, így nagyon gyorsan tudjuk Ügyfeleinket kiszolgálni