Aktuális Állásajánlataink

Legyen Ön is a Kálló-fém csapatának a része! Fejlődjünk közösen!

Országos szerelésekhez

Acélszerkezet szerelésben jártas munkatársakat, szakembereket keresünk – hosszútávra.

Feladatok: acélszerkezetű épületek összeszerelése, burkolatok (panel, trapéz, szegők) felhelyezése változó munkaterületeken.

  • Acél szerkezet szerelő - 6 fő
  • Acél szerkezet szerlés vezető - 1 fő

Elvárásaink:

  • minőség iránti elkötelezettség
  • fejlődni vágyás
  • önálló munkavégzés

Amit kínálni tudunk.

Jelentkezés munkaidőben: Batai László ([email protected]+36309215370) kollégánknál

Nyíregyháza

Acélszerkezet gyártás üzletág

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Derkovits utca 106.

Jelentkezés munkaidőben: Csordás János([email protected]+36301755688) kollégánknál

  • Festő airless gépekre (acélszerkezet) - 1 fő
  • Szerkezet lakatos - 2 fő
  • Hegesztő - 2 fő

Tekercslemez feldogozás üzletág

Jelentkezés munkaidőben: Besnyi János ([email protected]+36306648433) kollégánknál

  • Betanított bádogos élhajlító kezelő - 1 fő
  • Betanított csatorna gyártó gép kezelő - 1 fő
  • Karbantartó - 1 fő

Amit a fenti állások kapcsán ígérni tudunk:

  • kemény munka, sokszor túlóra is van
  • a szaktudás, tapasztalat nálunk is megszerezhető, csak jó munkához való hozzáállás kell az Ön részéről
  • jó munkakörülményeket biztosítunk (munkaruha, új öltőzők, céges kisbuszok bejáráshoz)
  • veresenyképes bérezés
  • rendesen, hivatalosan bejelentett állás – szabadság, betegszabadság, nyugdíj stb
  • stabil, több lábon álló céges háttér
  • hosszútávon tervezünk a munkatársainkkal
  • fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl. naperőmű kivitelezés, a legújabb technológiák - automatizált megoldások, cégen belül is lehet előrelépni a ranglétrán)

Ha azonosulni tud a fentiekkel, várjuk jelentkezését a megjelölt munkatársainknál.

Reméljük, hogy nemsokára Önt is a Kálló-fém munkatársai között tudjuk köszönteni!

Legyen Ön is Viszonteladó Partnerünk!

Kedvezményes árak, online nyomon követés, leszállítás bárhová az országban. Kivitelezők, kereskedők jelentkezését várjuk.

Partner szeretnék lenni

Több mint 150 partner országosan

Közös jövő, közös siker

Lépjen kapcsolatba velünk

KÁLLÓ-fém csoport

  • hosszútávon tervezünk
  • 1995-ben lett alapítva
  • 100%-ban magyar családi tulajdonban van
  • már a család második generációja is részt vesz az irányításban
  • összesen 13.000 m2 gyártócsarnokban folyik a gyártásunk
  • 30 féle színes acél alapanyagot tartunk készleten
  • 4.000 tonnás állandó raktárkészlettel rendelkezünk, így nagyon gyorsan tudjuk Ügyfeleinket kiszolgálni